Zaměřeno na výkonnostní marketing, webovou analytiku a automatizaci.

Nejdříve analyzujeme, poté spustíme, měříme, optimalizujeme a automatizujeme. Jsme Marketing Makers!

Využijte kontaktní formulář Pište na GetROI@MarketingMakers.net

Kontaktujte nás:

Vaše jméno a společnost:

Mobil:

Váš email:

Vaše zpráva:

Co pro vás uděláme?

Děláme marketing takovým způsobem, aby pracoval za nás. Dokážeme si přesně změřit, zda naše kroky fungují, a na základě těchto metrik implementovat úpravy.

Výkonnostní marketing

Umíme vše od PPC přes e-mailing a sociální sítě po affiliate. Ale vše děláme výkonově, tj. v základním vzorci 100 % < ROI = zisk/investice
Více o službě Výkonnostní marketing

Webová analytika

Co neměříte, to nekontrolujete. A dnešní online marketing nemůže ve velmi silné konkurenci bez kontroly fungovat.
Více o službě Webová analytika

Automatizace marketingu

Marketing může pracovat za vás. Web, e-mailing i PPC se může přizpůsobovat konkrétnímu zákazníkovi a marketing optimalizovat dle předem daných pravidel.
Více o službě Automatizace marketingu

Dynamický retargeting

Moderní a funkční online marketing nemůže fungovat bez retargetingu a personalizace. Oslovíme ty správné znovu.
Více o službě (Dynamický) remarketing

Optimalizace feedů a srovnávačů

Srovnávače se jsou separátním marketigovým kanálem a musí být nejen korektně nastavené, ale i pravidelně optimalizované.
Více o službě Optimalizace feedů a srovnávačů

Zkušení specialisté

V našem týmu jsou pouze zkušení specialisté. Spolupracujeme výhradně s partnery, kteří mají zkušenosti a bohaté reference. Raději budeme mít méně zakázek, ale doručíme vždy 100% kvalitu.

O Marketing Makers

Fascinují nás data, a proto na nich rádi stavíme naše marketingové strategie. Spokojený klient pro nás znamená nejvíc. Vždy se snažíme porozumět potřebám zákazníka a dodat to nejlepší možné řešení pro marketingové kampaně. Vždy chceme dodat top kvalitu za dané prostředky. Pokud máme pocit, že to nedokážeme, raději s klientem nespolupracujeme.

Zajímá vás více o naší strategii a proč v naší úvodní fotce je panorama Dubaje?

Lukáš TeplýSales and Web Analytics Lead

Lukáš je specialistou na webovou analytiku. Skvěle si rozumí s technologiemi Google, Tealium i Adobe. Má zkušenosti ze společností jako IBM, AVG nebo MSD. Sebe by popsal jako nadšence do Applu, food lovera, vášnivého cestovatele a milovníka digitálních technologií. Život si chce užívat na sto procent!

lukas@marketingmakers.net | LinkedIn | Twitter

Michal BlažekPerformance, Project and Automation Lead (simply CTO)

Michal má v oboru výkonnostního marketingu a programování 16 let zkušeností. Jeho motto je: „Co nemůžeš změřit, radši vůbec nedělej.“ Zabývá se zejména marketingovou automatizací a projektovým řízením. Ve volném čase sportuje, cestuje a experimentuje s technologiemi.

michal@marketingmakers.net | LinkedIn | Twitter

V našem týmu naleznete 6 skvělých specialistů. Kromě majitelů Michala a Lukáše se na spolupráci s vámi těší Andrea Holzknechtová (PPC Adwords/Sklik), Jitka Sochorová (SEO, WordPress, e-mailing), Filip Adamec (PPC a web analytika) a Sabina Trpáková (finance).

Přidejte se k nám! Aktuální pozice zveřejňujeme na našem blogu.

Pokud potřebujete vývojáře, grafiky nebo další specialisty v onlinu, v tom vám bohužel my nepomůžeme. Ale rádi vám doporučíme vhodnou společnost nebo dodáme řešení jako balíček se spřátelenými společnostmi. Jsme specialisté na PPC, analytiku a automatizaci a v tom jsme jedni z top v ČR.

Naše reference

Spolupracujeme s více než 50 skvělými klienty z různých sektorů.

Takto naše služby ohodnotil v poslední den svého působení manažer našeho klienta, Vojtěch Černý:
"A hlavní důvod proč píšu - chci vám ogaři moc poděkovat za spolupráci a kus práce, kterou jste pro nás odvedli. Bez vašeho know-how bychom nebyli tam, kde teď jsme. Tento měsíc byl na tržby rekordní, možná best ever. Díky moc!"

Se souhlasem klienta Nakupka.cz se také můžeme pochlubit, že jsme za pomoci PPC Bee dokázali až dvojnásobně zvýšit obrat kampaní při zachování PNO. Díky tomu, že jsme vše nasadili pomocí feedů, dokázali jsme výrazně snížit náročnost správy.

K srpnu 2019 jsme měli 65 aktivních spoluprací různého rozsahu z různých odvětví, 42 ukončených projektů a 5 interních projektů (včetně nového ga-refund.com). Kontaktujte nás, pošleme vám vhodné reference.

Reference účastníků našich školení naleznete na stránce Workshopy a semináře.

Blog o výkonnostním marketingu a webové analytice

Na našem blogu naleznete články od top specialistů v oboru výkonnostního marketingu / webové analytiky a aktuality z naší společnosti. Můžete si také prohlédnout blog majitelů společnosti MichalBlazek.cz a LukasTeply.com.

Analýzy Collabimu v PowerBI – 2. část Svatý grál

Analýzy Collabimu v PowerBI – 2. část Svatý grál

Pokračování článků o jednorázových analýzách v Collabimu je tu! V první části jsme se zaměřili…

Přečíst článek »