Zaměřeno na výkonnostní marketing, webovou analytiku a automatizaci.

Nejdříve analyzujeme, poté spustíme, měříme, optimalizujeme a automatizujeme. Jsme Marketing Makers!

Využijte kontaktní formulář Pište na GetROI@MarketingMakers.net

Kontaktujte nás:

Vaše jméno a společnost:

Mobil:

Váš email:

Vaše zpráva:

Co pro vás uděláme?

Děláme marketing takovým způsobem, aby pracoval za nás. Dokážeme si přesně změřit, zda naše kroky fungují, a na základě těchto metrik implementovat úpravy.

Výkonnostní marketing

Umíme vše od PPC přes e-mailing a sociální sítě po affiliate. Ale vše děláme výkonově, tj. v základním vzorci 100 % < ROI = zisk/investice
Více o službě Výkonnostní marketing

Webová analytika

Co neměříte, to nekontrolujete. A dnešní online marketing nemůže ve velmi silné konkurenci bez kontroly fungovat.
Více o službě Webová analytika

Automatizace marketingu

Marketing může pracovat za vás. Web, e-mailing i PPC se může přizpůsobovat konkrétnímu zákazníkovi a marketing optimalizovat dle předem daných pravidel.
Více o službě Automatizace marketingu

Dynamický retargeting

Moderní a funkční online marketing nemůže fungovat bez retargetingu a personalizace. Oslovíme ty správné znovu.
Více o službě (Dynamický) remarketing

Optimalizace feedů a srovnávačů

Srovnávače se jsou separátním marketigovým kanálem a musí být nejen korektně nastavené, ale i pravidelně optimalizované.
Více o službě Optimalizace feedů a srovnávačů

Zkušení specialisté

V našem týmu jsou pouze zkušení specialisté. Spolupracujeme výhradně s partnery, kteří mají zkušenosti a bohaté reference. Raději budeme mít méně zakázek, ale doručíme vždy 100% kvalitu.

O Marketing Makers

Fascinují nás data, a proto na nich rádi stavíme naše marketingové strategie. Spokojený klient pro nás znamená nejvíc. Vždy se snažíme porozumět potřebám zákazníka a dodat to nejlepší možné řešení pro marketingové kampaně. Vždy chceme dodat top kvalitu za dané prostředky. Pokud máme pocit, že to nedokážeme, raději s klientem nespolupracujeme.

Zajímá vás více o naší strategii a proč v naší úvodní fotce je panorama Dubaje?

Lukáš Teplý Sales and Web Analytics Lead

Lukáš je specialistou na webovou analytiku. Skvěle si rozumí s technologiemi Google, Tealium i Adobe. Má zkušenosti ze společností jako IBM, AVG nebo MSD. Sebe by popsal jako nadšence do Applu, food lovera, vášnivého cestovatele a milovníka digitálních technologií. Život si chce užívat na sto procent!

lukas@marketingmakers.net | LinkedIn | Twitter

Michal Blažek Performance, Project and Automation Lead (simply CTO)

Michal má v oboru výkonnostního marketingu a programování 16 let zkušeností. Jeho motto je: „Co nemůžeš změřit, radši vůbec nedělej.“ Zabývá se zejména marketingovou automatizací a projektovým řízením. Ve volném čase sportuje, cestuje a experimentuje s technologiemi.

michal@marketingmakers.net | LinkedIn | Twitter

V našem týmu naleznete 6 skvělých specialistů. Kromě majitelů Michala a Lukáše se na spolupráci s vámi těší Andrea Holzknechtová (PPC Adwords/Sklik), Jitka Sochorová (SEO, WordPress, e-mailing), Filip Adamec (PPC a web analytika) a Sabina Trpáková (finance).

Přidejte se k nám! Aktuální pozice zveřejňujeme na našem blogu.

Pokud potřebujete vývojáře, grafiky nebo další specialisty v onlinu, v tom vám bohužel my nepomůžeme. Ale rádi vám doporučíme vhodnou společnost nebo dodáme řešení jako balíček se spřátelenými společnostmi. Jsme specialisté na PPC, analytiku a automatizaci a v tom jsme jedni z top v ČR.

Naše reference

Spolupracujeme s více než 20 skvělými klienty z různých sektorů.

Takto naše služby ohodnotil v poslední den svého působení manažer našeho klienta, Vojtěch Černý:
"A hlavní důvod proč píšu - chci vám ogaři moc poděkovat za spolupráci a kus práce, kterou jste pro nás odvedli. Bez vašeho know-how bychom nebyli tam, kde teď jsme. Tento měsíc byl na tržby rekordní, možná best ever. Díky moc!"


Konkrétně jsme pomáhali:

PPC (Adwords, Sklik, Bing, sociální sítě): RSM Czech Republic & Slovakia, Univerzita Pardubice (Facebook), mBlue, Astrid (YouTube, display), síť erotických eshopů, prodej vybavení do laboratoří, právní služby a oddlužení, opeativní leasingy, přední síť vzdělávacích organizací v ČR, Hotel Golfi, Restaurace U Cvrků, Trikator.cz, Sportinator.cz, antivirový software, přední lékařská klinika pro zahraniční klientelu, prodejce nářadí, plastická chirurgie, poskytovatel internetového připojení, B2B obchod s cílením na DACH trhy, český průmyslový podnik, projekt českého mediálního domu, poskytování nebankovních úvěrů, investice do cenných papírů, eshop s chovatelskými potřebami, Nokian Tyres (školení LinkedIn), FIRO-tour, přední vědecká instituce v ČR a další.

Webová analytika: většina klientů z PPC, Answear.cz, Answear.sk, Sečteno (projekt CreativeDock), globální organizátor konferencí, americký prodejce dětského vybavení, ČERVA Group, Univerzita Pardubice, Jamall.cz, mobilní aplikace pro najímání freelancerů, přední výrobce vitamínových doplňků a další.

E-mailing a automatizace: Czech-us, RSM, eshop s módou, český výrobce potravin, český retail řetězec, globální organizátor konferencí, soutěž Best in English, ČMA a další.

Online Marketing Consulting & Project Management: Czech-us, RSM, ČERVE Group, nabídkový portál, Univerzita Pardubice, oblast životního pojištění v české pobočce zahraniční pojišťovny, někteří klienti z PPC a další.

Rádi naše know-how a své zkušenosti předáváme na našich školeních a přednáškách

Blog o výkonnostním marketingu a webové analytice

Na našem blogu naleznete články od top specialistů v oboru výkonnostního marketingu / webové analytiky a aktuality z naší společnosti. Můžete si také prohlédnout blog majitelů společnosti MichalBlazek.cz a LukasTeply.com.

Reponsivní reklama, bannery od grafika nebo kombinace?

Reponsivní reklama, bannery od grafika nebo kombinace?

V posledních 2 letech jsme až na výjimky přestaly nasazovat tradiční bannery a kompletně jsme…

Přečíst článek »

Vratka transakcí do GA jedním klikem – představujeme ga-refund.com

Vratka transakcí do GA jedním klikem – představujeme ga-refund.com

Pokud patříte mezi menší e-shopaře a chcete, aby Google Analytics věrněji zobrazovalo počet transakcí, můžete…

Přečíst článek »