PPC a analytika na sociálních sítích - Facebook, Twitter, LinkedIn a dalších

Nastavíme a budeme optimalizovat PPC reklamu na sociálních sítích. Při tvorbě a správě PPC na těchto kanálech klademe důraz na využívání dat a následnou optimalizaci.

Na Facebooku dokážeme nastavit dynamický retargeting (pro produktové inzeráty), včetně řízení vývoje vhodného XML feedu, samozřejmé je také nastavení kreativ. Následně nastavíme cross-sell a up-sell kampaně.

Sledování výkonu kampaní na sociálních sítích

Nastavíme i sledovací a retargetingové kódy (pixely) sociálních sítí. Pravděpodobně nejpokročilejší je pixel pro Facebook. Ten umožňuje zaslat velmi podrobné informace, které je následně možné použít pro optimalizaci kampaní na Facebooku jak manuálně, tak nechat Facebook, aby reklamu optimalizoval sám. Pro Facebook jsme již implementovali i velmi pokročilá řešení s vlastními událostmi (například lead scoring). Pixely implementujeme pomocí Google Tag Manager. Pokud jej již aktivně využíváte, dokážeme pixel často naimplementovat bez zásahu programátora. Po nastavení budeme v rámci správy kampaní řešit i vyhodnocování dat.

Na sociálních sítích jsme již úspěšně řešili propagaci ve všech běžných segmentech B2C, B2B, eshop, retail nebo nezisková organizace.

Máme zkušenosti a reference z propagace a implementace analytiky na sociálních sítích: Facebook, Instagram, LinkedIn (+Slideshare), Twitter, Pinterest nebo vKontakte. Řešili jsme i celosvětové kampaně s šestimístnými částkami, jistě zvládneme i váš projekt. 

PPC na sociálních sítích pro nábor zaměstnanců

Na vše, co lidé napíšou nebo udělají na sociálních sítích, je možné cílit. To je užitečné jak pro prodej, tak i HR recruitment. Na základě vašeho inzerátu navrhneme vhodné cílení na sociálních sítích. Recruitment jsme již řešili na Facebooku, Instagramu, Twitteru a co považujeme za naši specialitu – LinkedIn. Na LinkedIn je možné zacílit lidi s konkrétní dovedností, na určité pozici, zaměstnance vašich konkurentů, členy skupin a to vše filtrovat dle zkušeností. Zpravidla realizujeme kampaně pro seniornější pozice, ale už jsme úspěšně najímali i junior obchodní zástupce nebo brigádníky. PPC na LinkedIn ve spolupráci s naším klientem mBlue i pravidelně školíme.