Google Tag Manager - nastavení a konzultace

Pomůžeme vám s nastavením a optimalizací Google Tag Manager. Dokážeme implementovat všechna běžná řešení - Google Analytics, Adwords, Facebook/Twitter Pixel, Hotjar, Adform, zbožové srovnávače (Heureka, Zboží,...) a další.

  • Než začneme s jakoukoliv implementací, upřesníme si s klientem, co budeme sledovat, co je důležitý cíl, co je soft-cíl, jak se bude s daty po implementaci pracovat.
  • Dokážeme nasadit i komplikovanější skripty, kdy nemáme vhodnou datovou strukturu a je nutné využít JavaScript pro zpracování dat před odesláním do požadovaného systému.
  • Máme zkušenosti s nasazením Enhanced Ecommerce, Webtrack a různých systémů pro marketingovou automatizaci.
  • Pomocí Google Tag Manager dokážeme provizorně řešit také urgentní problémy s webem, například když programátor zapomene implementovat důležitý text nebo je nutné rychle změnit některý obrázek. Toto je užitečné hlavně pro korporace, kde komunikace s programátory může být velmi zdlouhavá.
  •  Umožňuje-li to redakční systém, snažíme se implementovat Google Tag Manager pomocí pluginu. Velmi snadno pak lze udělat relativně pokročilou implementaci (včetně Enhanced Ecommerce) např. v systémech WordPress nebo Prestashop.
  •  Nastavení Google Tag Manager zvládneme pro všechna zařízení. Vždy je potřeba spolupráce s programátorem. My se ovšem rádi ujmeme i přímé komunikace s vašimi vývojáři. O opatřeních budete vždy informováni tak, že vás přidáme do kopií našich konverzací.

Zajděme na kávu

Možná najdeme cestu ke spolupráci a možná si jen užijeme kávu