Google Tag Manager - nastavení a konzultace

Služba ve 140 znacích: Správně nastavený Google Tag Manager je základem úspěšného marketingu. Pomůžeme vám.

Pomůžeme vám s nastavením a optimalizací Google Tag Manager. Dokážeme implementovat všechna běžná řešení – Google Analytics, Adwords, Facebook/Twitter Pixel, Hotjar, Adform, zbožové srovnávače (Heureka, Zboží,…) a další.

Máme zkušenosti s nasazením Enhanced Ecommerce, Webtrack a různých systémů pro marketingovou automatizaci.

Než začneme s jakoukoliv implementací, upřesníme si s klientem, co budeme sledovat, co je důležitý cíl, co je soft-cíl, jak se bude s daty po implementaci pracovat.

Dokážeme nasadit i komplikovanější skripty, kdy nemáme vhodnou datovou strukturu a je nutné využít JavaScript pro zpracování dat před odesláním do požadovaného systému.

Pomocí Google Tag Manager dokážeme provizorně řešit také urgentní problémy s webem, například když programátor zapomene implementovat důležitý text nebo je nutné rychle změnit některý obrázek. Toto je užitečné hlavně pro korporace, kde komunikace s programátory může být velmi zdlouhavá.

Umožňuje-li to redakční systém, snažíme se implementovat Google Tag Manager pomocí pluginu. Velmi snadno pak lze udělat relativně pokročilou implementaci (včetně Enhanced Ecommerce) např. v systémech WordPress nebo Prestashop.

Nastavení Google Tag Manager zvládneme pro všechna zařízení. Vždy je potřeba spolupráce s programátorem. My se ovšem rádi ujmeme i přímé komunikace s vašimi vývojáři. O opatřeních budete vždy informováni tak, že vás přidáme do kopií našich konverzací.

Poptejte nás