Pravá a levá ruka v digitální agentuře

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Hledáme posilu do týmu na novou pozici. Jsme společností zaměřenou na marketing, ale občas potřebujeme nahodit nějakou stránku na web, zaslat newsletter, poupravit klientům texty, popřesouvat produkty mezi kategoriemi nebo vytvořit ad-hoc report na základě okamžitých požadavků klienta.

Koho hledáme?

  • Hledáme tedy někoho skutečně univerzálního, kdo by si chtěl vyzkoušet různé oblasti marketingu i kódování. 
  • Nepotřebujeme, abys všechno uměl/a, ale abys měl/a vůli se naučit pracovat s různými reklamními systémy, základy programování atd. 
  • Hlavní je pro nás motivace, pečlivost, samostatnost (část školení bude samostudium s naší podporou), technické myšlení, výborná čeština a dobrá angličtina/němčina.
  • Dokážeš být minimálně 2x týdně prezenčně v Havlíčkově Brodě v našich kancelářích.

Pro tuto pozici vyžadujeme flexibilitu. Abys dokázal/a max do 24 hodin realizovat jakýkoliv drobný požadavek a do 4 hodin dokázal/a odpovědět, kdy je možné očekávat výsledek. Chceme tě toho naučit opravdu hodně. Úvazek plánujeme 8 – 20 hodin týdně, dle sezóny.

Pozice je vhodná pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo ZTP.

Kdo jsme?

Jsme Marketing Makers, společnost zaměřená na výkonnostní marketing, webovou analytiku a marketingovou automatizaci. Tykáme si, jsme k sobě otevření, pijeme Club Maté a nové nápady jsou vítány. Máme kanceláře na Žižkově a v Havlíčkově Brodě, ale teď většinou pracujeme z domova – jinak třeba i ze školy, z kavárny nebo z Alp – prostě tam, kde lze chytit internet

Komu se ozvat?

Napiš pár řádků o sobě na michal@marketingmakers.net. Můžeš poslat svůj životopis nebo jen odkaz na LinkedIn.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
Jak na Apple Search Ads?
Performance Marketing

Jak na kampaně v Apple Search Ads?

Máte vy nebo váš klient aplikaci, u které byste rádi získali více stažení? Pak zbystřete! Apple Search Ads jsou super volbou. Z naší zkušenosti lze