Zajímají tě PPC a webová analytika? Pak možná hledáme právě tebe!

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Jsme mladá digitální agentura zaměřená na výkonnostní marketing a webovou analytiku. Začínali jsme jako dva nezávislí freelanceři, ale jak nám s postupem času přibývalo zakázek, spojili jsme své síly a založili jsme společnost Marketing Makers. Zakázek je stále víc a my dále rosteme. Nyní jsme čtyři a ani tak už nestíháme vyhovět všem klientům, kteří se nám ozývají. Proto k sobě  hledáme někoho dalšího. Momentálně bychom nejvíce potřebovali člověka, který by především nastavoval PPCéčka a webovou analytiku pro menší klienty, ale zároveň by se podílel i na větších projektech.

Co požadujeme?

 • Základní zkušenost s PPC – nemusíš být hned profík. Stačí, jestli už jsi někdy sám od sebe otevřel(a) Adwords, zkusil(a) tam „něco“ nastavit a bavilo tě to. Všechno ostatní tě rádi naučíme.
 • Zájem o marketing a data – pokud tě fascinuje možnost vědět o uživatelích co nejvíce, provádět analýzy a využít to pro efektivnější marketing, pak tě tenhle job bude bavit.
 • Základní technickou zdatnost – nepotřebujeme IT specialistu, ale pokud je pro tebe práce s Office problém, tak bohužel nebudeš náš člověk.
 • Ochota naučit se programovat – součástí pozice budou základní implementace kódů – zatím nemusíš umět programovat, ale budeš ochotný se to naučit.,
 • Týmový duch – zní to jako klišé, ale sólista mezi námi asi dlouho nevydrží.
 • Angličtinu na takové úrovni, abys rozuměl manuálům a dokázal sepsat report (máme i zahraniční klienty). Základy němčiny výhodou.

Co nabízíme?

 • Školení v PPC a webové analytice od špičkových expertů v ČR.
 • Práce z domova – nemáme kanceláře, využíváme Hangouts, Skype, osobně pouze školení a komplikovanější zadávání úkolů či pivo po práci J.
 • Garantovaný úvazek 10 hodin týdně, v závislosti na zakázkách a tvých časových možnostech až 25 hodin
 • Férovou mzdu 90 Kč/hod – první dva měsíce po dobu zaškolení, po třech měsících 120 Kč, po půl roce 140 Kč. Další růst je možný, ale bude záležet na tvých schopnostech.
 • Pohodový tým – nejsme korporace a na oficiality si nehrajeme J
 • Dlouhodobou spolupráci – nemusíš být pořád v Praze, jsme také jen lidi, co občas rádi vypnou a někam odjedou, takže nám nerozhodně nevadí prodloužený víkend na horách nebo týden u moře. Domluvit se můžeme i na spolupráci během tvého Erasmu, ale roční výlet do Austrálie po třech měsících spolupráce se nám líbit nebude.
 • Spolupráce na DPP / ŽL

Nástup je potřeba jak jinak než ASAP  – ale chápeme, že zkouškové je v plném proudu, takže nám bude stačit, když se v lednu jen zaškolíš a na projektech začneš pracovat až po zkouškách. Nevadí, pokud můžeš později, klidně se nám ozvi. Na schopné lidi rádi počkáme. Práci máme pro jednoho nebo dva šikovné lidi.

Jsme sice malá firma, ale nabízíme ti šanci růst. Pozice je vhodná i pro ty, kteří zatím otročí na stážistické pozici za 60 Kč na hodinu a dělají od rána do večera reporty nebo nosí kafe.  I když u nás nenajdeš benefity jako  stravenky nebo pravidelné úterní snídaně s manažery, najdeš u nás práci na digitální analytice a kvalitních PPCéčkách se zaměřením na výkon a data. Tvrdě makáme, ale umíme si užívat života a radovat se z úspěchů.

Marketing Makers rostou a ty můžeš být mezi prvními, kdo budou u toho!

Odkaz na LinkedIn (případně klasické CV) a krátkou zprávu zasílejte na:

[contact-form-7 id=“2254″ title=“Vizitka Michal“]


Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů