Marketing Makers se mění a jde do zahraničí!

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Od našeho začátku v roce 2015 bylo naším symbolem bruselské Atomium. Atomium je symbolem vědeckého pokroku a také symbolem svobody zobrazení panoramatu. Naše společnost byla odrazem Atomia. Při naší práci využíváme svobodný software, stále prohlubuje naše znalosti z digitálního marketingu a doplňujeme je o nové poznatky, které také publikujeme, aby z nich měli prospěch všichni.

Od našeho původního image se nechceme distancovat a stále budeme pokračovat ve všem, co jsme zmínili v předchozím odstavci. Bohužel/bohudík, doba se mění. Prostřední digitálního marketingu je dnes extrémně konkurenční. Legislativa se zpřísňuje (samozřejmě narážíme na GDPR) a technologie se vyvíjejí nejrychlejším tempem v historii. Nikdy nevíte, co Google nebo Facebook zveřejní zítra, za týden a pouze blázen by odhadoval, co bude za rok.

Dubaj je dnes jednou z nejrušnějších světových metropolích, ale před pár desítkami let to byla pouze poušť s několika baráky a rybáři. Rychlost jejího rozvoje je možné přirovnat k online marketingu dnes. A proto je naším novým symbolem právě panorama dubajských mrakodrapů. Ať už bude online marketing jakkoliv rychlý nebo dynamický, my budeme stát při vás a vy si budete moci užívat klidný pohled na mrakodrapy (= své kampaně). Nemůžeme slíbit zázraky a předpovídat kroky všech poskytovatelů, ale slibujeme, že se o to pokusíme.

Naší změnu provází i překlad našich webových stránek do angličtiny, jelikož jak můžeme chtít uspět v dnešní konkurenci a myslet si, že se nás dynamičnost trhu netýká. Již nyní jsou někteří majitelé i českých firem ze zahraničí a my rozhodně chceme růst! Prosíme, držte nám palce a buďte nadále tak skvělými klienty. Děkujeme!

19:03 21.10.2017

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
PPCéčkař programátorem
Google Tag Manager

Jak může PPCéčkař zastoupit programátora

7. května jste mohli Michala potkat na PPC campu – přední konferenci pro PPC specialisty od PPC specialistů. Tento camp byl jednoznačně ve znamení dat,