Marketing Makers se mění a jde do zahraničí!

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Od našeho začátku v roce 2015 bylo naším symbolem bruselské Atomium. Atomium je symbolem vědeckého pokroku a také symbolem svobody zobrazení panoramatu. Naše společnost byla odrazem Atomia. Při naší práci využíváme svobodný software, stále prohlubuje naše znalosti z digitálního marketingu a doplňujeme je o nové poznatky, které také publikujeme, aby z nich měli prospěch všichni.

Od našeho původního image se nechceme distancovat a stále budeme pokračovat ve všem, co jsme zmínili v předchozím odstavci. Bohužel/bohudík, doba se mění. Prostřední digitálního marketingu je dnes extrémně konkurenční. Legislativa se zpřísňuje (samozřejmě narážíme na GDPR) a technologie se vyvíjejí nejrychlejším tempem v historii. Nikdy nevíte, co Google nebo Facebook zveřejní zítra, za týden a pouze blázen by odhadoval, co bude za rok.

Dubaj je dnes jednou z nejrušnějších světových metropolích, ale před pár desítkami let to byla pouze poušť s několika baráky a rybáři. Rychlost jejího rozvoje je možné přirovnat k online marketingu dnes. A proto je naším novým symbolem právě panorama dubajských mrakodrapů. Ať už bude online marketing jakkoliv rychlý nebo dynamický, my budeme stát při vás a vy si budete moci užívat klidný pohled na mrakodrapy (= své kampaně). Nemůžeme slíbit zázraky a předpovídat kroky všech poskytovatelů, ale slibujeme, že se o to pokusíme.

Naší změnu provází i překlad našich webových stránek do angličtiny, jelikož jak můžeme chtít uspět v dnešní konkurenci a myslet si, že se nás dynamičnost trhu netýká. Již nyní jsou někteří majitelé i českých firem ze zahraničí a my rozhodně chceme růst! Prosíme, držte nám palce a buďte nadále tak skvělými klienty. Děkujeme!

19:03 21.10.2017

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
SEO

5 tipů jak na SEO pro PPCéčkaře

Ačkoliv SEO (Search Engine Optimization), neboli optimalizaci pro vyhledávače, necháváme především na specialistech, i tak se nám vyplatilo znát a používat pár základů, které nám