Fotka z digitální garáže
Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

12. září jsme se zúčastnili brainstormingu na téma „Digitální garáž“ v české pobočce Google na Andělu. Akce se zúčastnilo přibližně 15 zástupců agentur. Zastoupeny byly nejmenší agentury i hlavní hráči na trhu.

Cílem brainstormingu bylo zjistit, jaké je obecně vnímání Digitální garáže, zda jsou agentury ochotny zaměstnat absolventy programu a za jakých podmínek, a vlastně celkově získat názory od agentury na online i offline části Digitální garáže.

Tento brainstorming nás ještě více přesvědčil o smyslu podobných akcí. Absolventi získají uplatnění,  živnostníci a podnikatelé získají podvědomí o online marketingu. Agentury následně získají motivované juniory se základem a klienty, kteří budou mít o spolupráci reálná očekávání. Jednoduše WIN-WIN a to my v Marketing Makers máme rádi.

Doporučujeme navštívit web Digitální Garáže a sledovat facebookové stránky, abyste nezmeškali důležité aktualizace.

Fotka z digitální garáže Celkově se akce nesla ve velmi přátelském duchu a následná prohlídka pracovního prostředí v Google byla i motivací pro nás, abychom mimo jiné konečně zkrásněli naše kanceláře a vytvořili všem kolegům ještě lepší pracovní prostředí.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
PPCéčkař programátorem
Google Tag Manager

Jak může PPCéčkař zastoupit programátora

7. května jste mohli Michala potkat na PPC campu – přední konferenci pro PPC specialisty od PPC specialistů. Tento camp byl jednoznačně ve znamení dat,