Fotka z digitální garáže
Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

12. září jsme se zúčastnili brainstormingu na téma „Digitální garáž“ v české pobočce Google na Andělu. Akce se zúčastnilo přibližně 15 zástupců agentur. Zastoupeny byly nejmenší agentury i hlavní hráči na trhu.

Cílem brainstormingu bylo zjistit, jaké je obecně vnímání Digitální garáže, zda jsou agentury ochotny zaměstnat absolventy programu a za jakých podmínek, a vlastně celkově získat názory od agentury na online i offline části Digitální garáže.

Tento brainstorming nás ještě více přesvědčil o smyslu podobných akcí. Absolventi získají uplatnění,  živnostníci a podnikatelé získají podvědomí o online marketingu. Agentury následně získají motivované juniory se základem a klienty, kteří budou mít o spolupráci reálná očekávání. Jednoduše WIN-WIN a to my v Marketing Makers máme rádi.

Doporučujeme navštívit web Digitální Garáže a sledovat facebookové stránky, abyste nezmeškali důležité aktualizace.

Fotka z digitální garáže Celkově se akce nesla ve velmi přátelském duchu a následná prohlídka pracovního prostředí v Google byla i motivací pro nás, abychom mimo jiné konečně zkrásněli naše kanceláře a vytvořili všem kolegům ještě lepší pracovní prostředí.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
SEO

5 tipů jak na SEO pro PPCéčkaře

Ačkoliv SEO (Search Engine Optimization), neboli optimalizaci pro vyhledávače, necháváme především na specialistech, i tak se nám vyplatilo znát a používat pár základů, které nám