Jak pracovat s daty z online kampaní – školení pro naše klienty

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Jste-li naším klientem, máte pravděpodobně velice solidně nastavenou webovou analytiku. Ale velmi často nevyužíváte její kompletní možnosti. S tím bychom vám chtěli pomoci.

Konkrétně se podíváme na:

  • Události – do Google Analytics posíláme mnohem více informací, než které vidíte v základních panelech. Jak je najít a jak se v nich vyznat?
  • Analytika v jiných systémech než Google Analytics – Google Ads, Sklik, Facebook mají vlastní analytiku, často s jinými výsledky a jinými možnostmi než Google Analytics.
  • Organizace webové analytiky – většinou na marketingových kampaní pracujeme společně s vámi, vývojáři a dalšími partnery. A všichni používáme jinou metodiku značení kampaní. Takže v závěru je velmi složité hodnotit delší období, jelikož nevíme, co vlastně hledat. Je nutné zde vytvořit systém.
  • Dashboardy a reporty na míru – jak efektivně pracovat s dashboardy a jaké jsou jejich možnosti?
  • Vyhodnocení (rozšířeného) elektronického obchodu – toto ale není pouze pro eshopaře, i v ne-eshopovém businessu je možné do Google Analytics posílat data o tržbách a nákladech

Kdy, kde a za kolik?

Mini-školení proběhne v našich kancelářích na Žižkově, Domažlická 15.

  • čtvrtek 9. května 2019
  • čtvrtek 23. května 2019

Začínat budeme v 9:30 a konec cca 11:30 – 12 h. Po školení je v okolí dostatek gastro příležitostí.

Máte-li od nás nějaký poukaz, je školení zdarma. Jinak je školení za 499 Kč bez DPH, které bychom Vám přidali do příští faktury.

Registrace

V případě zájmu se prosím registrujte e-mailem u kolegyně Jitky Sochorové, jitka@marketingmakers.net. Do druhého pracovního dne potvrdíme.

Kapacita je maximálně 5 lidí/školení. V případě větší poptávky budeme aplikovat první přijde – první bere, ale samozřejmě bychom vypsali další termíny, aby nakonec všichni zájemci mohli být vyškoleni.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
Google Analytics

Používejte v kampaních UTM_ID parametr

Google Analytics 4 dokáže v tuto chvíli spárovat náklady na kampaň pouze tehdy, pokud použijete UTM_ID parametr v URL adrese. Všichni jsme věřili, že umožní