Jak pracovat s daty z online kampaní – školení pro naše klienty

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Jste-li naším klientem, máte pravděpodobně velice solidně nastavenou webovou analytiku. Ale velmi často nevyužíváte její kompletní možnosti. S tím bychom vám chtěli pomoci.

Konkrétně se podíváme na:

  • Události – do Google Analytics posíláme mnohem více informací, než které vidíte v základních panelech. Jak je najít a jak se v nich vyznat?
  • Analytika v jiných systémech než Google Analytics – Google Ads, Sklik, Facebook mají vlastní analytiku, často s jinými výsledky a jinými možnostmi než Google Analytics.
  • Organizace webové analytiky – většinou na marketingových kampaní pracujeme společně s vámi, vývojáři a dalšími partnery. A všichni používáme jinou metodiku značení kampaní. Takže v závěru je velmi složité hodnotit delší období, jelikož nevíme, co vlastně hledat. Je nutné zde vytvořit systém.
  • Dashboardy a reporty na míru – jak efektivně pracovat s dashboardy a jaké jsou jejich možnosti?
  • Vyhodnocení (rozšířeného) elektronického obchodu – toto ale není pouze pro eshopaře, i v ne-eshopovém businessu je možné do Google Analytics posílat data o tržbách a nákladech

Kdy, kde a za kolik?

Mini-školení proběhne v našich kancelářích na Žižkově, Domažlická 15.

  • čtvrtek 9. května 2019
  • čtvrtek 23. května 2019

Začínat budeme v 9:30 a konec cca 11:30 – 12 h. Po školení je v okolí dostatek gastro příležitostí.

Máte-li od nás nějaký poukaz, je školení zdarma. Jinak je školení za 499 Kč bez DPH, které bychom Vám přidali do příští faktury.

Registrace

V případě zájmu se prosím registrujte e-mailem u kolegyně Jitky Sochorové, jitka@marketingmakers.net. Do druhého pracovního dne potvrdíme.

Kapacita je maximálně 5 lidí/školení. V případě větší poptávky budeme aplikovat první přijde – první bere, ale samozřejmě bychom vypsali další termíny, aby nakonec všichni zájemci mohli být vyškoleni.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
Sklik GTM tag
Google Tag Manager

Sklik šablona pro Google Tag Manager

Abychom všem zjednodušili nasazení sledovacích a konverzních kódů od Skliku, vytvořili jsme šablonu do Google Tag Manager.

Zajděme na kávu

Možná najdeme cestu ke spolupráci a možná si jen užijeme kávu