Junior specialista/ka pro PPC na sociálních sítích, Google Adwords a Sklik

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pro klienty realizujeme PPC kampaně na sociálních sítích (nejčastěji Facebook, Instagram nebo LinkedIn), Google Adwords, Sklik, Bing nebo na zbožových srovnávačích.

Do kampaní je nutné vždy vložit určitou kreativitu. Co je ale ještě důležitější, vytvořit kampaně precizně, na nic nezapomenout a pravidelně se o ně starat. Vyhodnocovat jejich výkonnost, reportovat ji klientovi a upravovat kampaně na základě výsledků téměř na denní bázi.

Naše požadavky jsou vcelku skromné. Chceme, abys měl/a kladný vztah k reklamě a technologiím, výbornou češtinu a komunikativní angličtinu nebo němčinu.

Chceme tě toho naučit opravdu hodně. Z toho důvodu budeme chtít při začátku spolupráce potvrdit, že u nás zůstaneš alespoň 1 rok. Úvazek je 15 – 30 hodin týdně, dle sezóny.

Pozice je vhodná pro studenty, ženy na mateřské dovolené, ZTP nebo ty, kteří hledají second job. Aktuálně hledáme 2 – 3 nové kolegy, práce je opravdu hodně.

Jsme Marketing Makers, společnost zaměřená na výkonnostní marketing a webovou analytiku. Pracujeme zejména pro malé a střední společnosti. Nehrajeme si na velkou firmu. Tykáme si, jsme k sobě otevření a nové nápady jsou vítány. Máme kanceláře na Žižkově, ale většinou pracujeme z domova, ze školy, z kavárny, z Alp – prostě tam, kde lze chytit internet 🙂 Nemusíš být přímo z Prahy, ale bylo by super, aby ses sem dokázal/a cca jednou týdně dostat. S klienty máme zpravidla blízké vztahy. S většinou spolupracujeme déle než 2 roky.

Těšíme se, že posílíš naše řady!

Kontaktuj Michala Blažka, michal@marketingmakers.net

Nezamlouvá se ti pozice? Zkus druhou otevřenou pozici Pravá i levá ruka do digitální agentury.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně
Další příspěvky od našich specialistů

Zajděme na kávu

Možná najdeme cestu ke spolupráci a možná si jen užijeme kávu