Pravá i levá ruka do digitální agentury s technickým myšlením

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Hledáme posilu do týmu na novou pozici. Jsme společností zaměřenou na marketing, ale občas potřebujeme nahodit nějakou stránku na web, zaslat newsletter, poupravit klientům texty, popřesouvat produkty mezi kategoriemi nebo vytvořit adhoc report na základě okamžitých požadavků klienta.

Hledáme tedy někoho skutečně univerzálního, kdo by si chtěl vyzkoušet různé oblasti marketingu i kódování. Nepotřebujeme, abys všechno uměl/a, ale abys měl/a vůli se naučit pracovat s různými reklamními systémy, základy programování atd. Hlavní je pro nás motivace, pečlivost, samostatnost (část školení bude samostudium s naší podporou), technické myšlení, výborná čeština a dobrá angličtina/němčina.

Pro tuto pozici vyžadujeme flexibilitu. Abys dokázal/a max do 24 hodin realizovat jakýkoliv drobný požadavek a do 2 hodin dokázal/a odpovědět, kdy je možné očekávat výsledek.

Chceme tě toho naučit opravdu hodně. Z toho důvodu budeme chtít při začátku spolupráce potvrdit, že u nás zůstaneš alespoň 1 rok. Úvazek je 10 – 20 hodin týdně, dle sezóny.

Pozice je vhodná pro studenty, ženy na mateřské dovolené, ZTP nebo ty, kteří hledají second job.

Jsme Marketing Makers, společnost zaměřená na výkonnostní marketing a webovou analytiku. Pracujeme zejména pro malé a střední společnosti. Nehrajeme si na velkou firmu. Tykáme si, jsme k sobě otevření a nové nápady jsou vítány. Máme kanceláře na Žižkově, ale většinou pracujeme z domova, ze školy, z kavárny, z Alp – prostě tam, kde lze chytit internet 🙂 Nemusíš být přímo z Prahy, ale bylo by super, aby ses sem dokázal/a cca jednou týdně dostat. S klienty máme zpravidla blízké vztahy. S většinou spolupracujeme déle než 2 roky.

Těšíme se, že posílíš naše řady!

Kontaktuj Michala Blažka, michal@marketingmakers.net

Nezamlouvá se ti pozice? Zkus druhou otevřenou pozici Junior specialista/ka pro PPC.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně
Další příspěvky od našich specialistů
News, updates, jobs

JavaScript pro marketéry

Nedávno jsme přednášeli na zimním PPC kempu a na VŠE JavaScript pro marketéry. Proč by se měli i marketéři učit základy kódování a jaká byla

Zajděme na kávu

Možná najdeme cestu ke spolupráci a možná si jen užijeme kávu