Offline marketing – kde všude nás můžete potkat?

Líbí se vám příspěvek? Sdílejte jej!

Jsme agentura která se zabývá pouze částí digitálního marketingu. Ale jak už jsme zmiňovali v jiných článcích (např. nedávno v 5 největších chyb v online marketingu), online marketing je pouze částí marketingové mixu. A až na několik globálních start-upů s obrovskými investicemi neznám firmu, která by dokázala pouze na online marketingu prorazit a vybudovat si nějaké jméno.

To že tyto akce fungují potvrzuje i to, že se stále častěji při výměně vizitek setkávám s hláškou: „Jo o vás už jsem někdy slyšel.“

Musíme přiznat, že naše offline marketingové akce nijak extra neplánujeme, ale pokud je nějaká příležitost, rádi se jí chytíme. Zde je seznam věcí, co děláme (a průběžně jej hodláme rozšiřovat).

Konference a přednášky

Je skvělé sdílet vědomosti s ostatními, pokud nás chce někdo poslouchat. Seznam akcí, na který jste nás mohli potkat naleznete v sekci Přednášky.

Adriana Ŕeháčková reference

Sponzoring Measure Camp a WordPress pro začátečníky

Dva roky za sebou jsme byli Lanyard sponzorem Measure Campu a jednou WordCampu pro začátečníky.

Visačky na Measure Camp

Kromě stužek jste na konferenci WordPress pro začátečníky mohli potkat i naše letáky:

Letáky Marketing Makers

Marketing Makers sidecar team

Naše logo byste nalezli i na závodištích, a to na stroji Pech + Valtr.

Polepy všeho možného

Ani naše auto nezůstalo ušetřeno

Firemní auto

A samozřejmě dárky ze sklepa Teplých

Móda a oblečení – bez loga mezi lid nechoď

Plecháčky

Hrnky s potiskem už nějakou dobu máme, ale ta pravá láska přichází u ranní kávy z plecháčku.

Jsme ve schránkách 10.000 občanů oblasti Evergreen v USA

Spolek podnikatelů v Evergreen, Colorado se rozhodl pomoci malým firmám a za symbolický poplatek nás rozeslal do schránek 10.000 obyvatel a firem, kteří si nás mohou jako plakát 11×17 palců pověsit na zeď.

M

A nezapomeňme na vizitky:

Vizitky Jiří Willmann

Za většinou těchto materiálů stojí naše skvělá junior grafička Hanka, za některými (těmi méně povedenými) lidová tvořivost. V případě dresů, motorek a auta jdou kredity za KmrCustomPaint.

Marketingový archiv a sdružování marketingových materiálů

Tento článek nevznikl proto, že bychom se chtěli chlubit, ale spíš jsme si chtěli dát dohromady všechna místa, kde se objevuje naše logo. Jedna naše klientka má dokonce arch s deskami, kam si vše tiskne a zakládá.

Již delší dobu vedeme některým klientům agendu jejich marketingových textů, bannerů a celkově online marketingových materiálů. V dlouhém období se toto jeví jako skvělá cesta, jak snadněji dělat kampaně. Vždy v historii najdete funkční text nebo obrázek, s kterými se dá dále pracovat.

Obzvláště cenné je toto u zahraničních kampaní, kde je možné zrychlit komunikaci využitím funkčního sdělení s minulosti.

Přihlaste se k našemu newsletteru
Posíláme jej maximálně 4x ročně. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely newsletteru.
Další příspěvky od našich specialistů
SEO

5 tipů jak na SEO pro PPCéčkaře

Ačkoliv SEO (Search Engine Optimization), neboli optimalizaci pro vyhledávače, necháváme především na specialistech, i tak se nám vyplatilo znát a používat pár základů, které nám